Антап Україна

Хочете знизити витрати на опалення і воду? Хочете встановити лічильник на тепло в квартиру? Придбати лічильник на воду за найбільш вигідною ціною? Тоді ви звернулися за адресою!

Лічильники води

Лічильники води останім часом на піку своєї популярності. Якщо ще кілька років тому вони сприймалися якось зовсім без позитиву, то сьогодні не одна сотня домочадців переконалася у зручності їх використання, перевіривши це на власному досвіді.

Щоб лічильник не підмочив своєї репутації несправностями і неточностями, варто знайти надійного партнера постачальника чи виробника. 

Вам шукати вже нічого не треба! Гідного кандидата ми вже вам підшукали... Отож, знайомтесь! Компанія Антап Україна - підприємство, що за роки свого існування на ринку України зарекомендувало себе як відповідальний і добросовісний постачальник продукції відомих світових виробників. 

Лічильники тепла

Антап Україна -  є офіційним представником виробничого підприємства "Aquatherm PPH" ("ANTAP Grupa"), Польща, яке виробляє лічильники тепла Supercal, а також офіційним представником підприємства "Wamtechnik", яке виробляє різноманітні пакети з аккомуляторів.

Крім того,  Антап Україна є торговим представником інших відомих виробників, таких як: Sontex (Швейцарія), Hydrometer (Німеччина), SAFT (Франція), PoWoGaZ SA (Польща), Panasonic (Японія), SSB (Німеччина), KYOCERA (Kyoto Ceramics Японія ).

Перші "кроки" у сфері постачання на ринок України лічильників води, лічильників тепла та іншої продукції компанія зробила у 2002 році.

Фірма реалізує лічильники тепла: Supercal (Sontex), Sharky (Hydrometr) - на базі ультразвукових, п'єзорезонаторних, тахометричних витратомірів; лічильники води (механіка) фірми Powogaz.

У рамках діяльності компанія пропонує комплексне обслуговування інвестицій клієнта, яке охоплює виконання технічного проекту, поставку лічильників та іншого обладнання, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Підприємство тісно співпрацює з дилерами та монтажними організаціями на території всієї України, має офіційні представництва в м.Харкові та м. Львові.

Прагнучи забезпечувати розвиток продукту та гарантувати користувачам професійне і комплексне обслуговування лічильників води і тепла, фірма створила лабораторію, що дозволяє перевіряти теплообчислювачі і датчики температури.

Купити лічильники води та лічильники тепла, які пропонує компанія "Антап Україна" можна за телефонами, які вказані у контактній інформації.

Звертайтеся до нас! Ми завжди раді вам допомогти!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Антап Україна - лічильники води, лічильники тепла

Антап Україна - лічильники води, лічильники тепла

 
 
Сайт компанії Антап Україна

Сайт компанії Антап Україна

 
 
 

Статті компанії

Ультразвуковий лічильник води: вимірювання обсягу води детально і точно

09 листопада 2017 в 10:49
 

Тема встановлення лічильників є досить актуальною сьогодні. Це пов'язано зі збільшенням цін на воду та зміною тарифів споживання. Сегмент ринку даного товару є досить обширним. Тому дуже важливо не помилитися серед такої…

 
 

Чому літієві батарейки прослужать вам довше?

09 листопада 2017 в 09:49
 

У сучасному світі є безліч пристроїв, що працюють на батарейках. Але звичайні батарейки, як ми добре знаємо, недовговічні. Тому з'явилася потреба в батарейках з довшим терміном придатності та більшою потужністю. Так виникли…

 
 

Контакти

Лічильники води, лічильники тепла - Антап Україна
(основний офіс)

02090, Україна, Київська, Київ, вул. Сосюри, (БЦ "Прага"), будинок 6, офіс 209
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create