Обчислювач Scylar Int E для комбінованих систем ГВП / Опалення

Обчислювач Scylar Int E для комбінованих систем ГВП / Опалення
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 22006850
 

Характеристики

Er:000000   Нормальний режим роботи (безпомилковий)
Er:000011   Температура T1 < T2. Несправність в каналі вимірювання температури T1 або Т2. (Код помилки не формується при включеній функції тарифікації "T1 < T2" (лічильник холоду) або при обриві або короткому зам
Er:000002   Температура T1 < 0oC. Несправність в каналі вимірювання температури T1 (коротке замикання в лінії підключення перетворювача)
Er:000004   Температура T1 > 180oC. Несправність в каналі вимірювання температури T1 (обрив в лінії підключення перетворювача)
Er:000020   Температура T2 < 0oC. Несправність в каналі вимірювання температури T2 (коротке замикання в лінії підключення перетворювача)
Er:000040   Температура T2 > 180oC. Несправність в каналі вимірювання температури T2 (обрив в лінії підключення перетворювача)
Er:000200   Температура T3 < 0oC. Несправність в каналі вимірювання температури T3 (коротке замикання в лінії підключення перетворювача)
Er:000400   Температура T3 > 180oC. Несправність в каналі вимірювання температури T3 (обрив в лінії підключення перетворювача)
Er:001000   Витрата q1 < 0. Несправність в каналі вимірювання витрати q1 (V1). Тільки при застосуванні перетворювача витрати з додатковим сигналом напрямку потоку
Er:002000   Log 0 > 2s. Несправність в каналі вимірювання витрати q1 (V1). Коротке замикання в лінії підключення перетворювача. Тільки для входів типу "E" і "H"
Er:004000   fq1> fq1max (частота обсягу 1 перевищує допустиме значення) Несправність в каналі вимірювання витрати q1 (V1)
Er:010000   Витрата q2 < 0. Несправність в каналі вимірювання витрати q2 (V2). Тільки при застосуванні перетворювача витрати з додатковим сигналом напрямку потоку
Er:020000   Log 0 > 2s. Несправність в каналі вимірювання витрати q2 (V2). Коротке замикання в лінії підключення перетворювача. Тільки для входів типу "E" і "H"
Er:040000   fq2 > fq2max (частота обсягу 2 перевищує допустиме значення) Несправність в каналі вимірювання витрати q2 (V2)
Er:100000   fq3 > fq3max (частота обсягу 3 перевищує допустиме значення) Несправність в каналі вимірювання витрати q3 (V3)
Er:200000   fq4 > fq4max (частота обсягу 4 перевищує допустиме значення) Ненормальна робота каналі вимірювання витрати q4 (V4)
Er:400000   Попередження: вичерпано ресурс батареї менш ніж за 6 місяців
Er:800000   Відсутня напруга живлення (тільки для архіву)

Опис Обчислювач Scylar Int E для комбінованих систем ГВП / Опалення

Теплообчислювач Scylar INT E (в складі лічильника теплової енергії) - призначений для вимірювання теплової енергії і кількості теплоносія в водяних (температура води до 180 °С) системах теплопостачання закритого або відкритого типу (опалення та ГВП), а також в системах охолодження, в яких вода або водні розчини гліколю використовуються як холодоагент (холодоносій).

Теплообчислювач здатний одночасно вимірювати і реєструвати результати вимірювання до 5-х каналів вимірювання температури, до 5-х каналів вимірювання витрати та до 2-х каналів вимірювання тиску.

Тип витратомірів, що застосовуються в складі лічильника тепла: механічні; ультразвукові.
Термоперетворювачі опору типу Pt-500 (дво- або чотирипровідні).
Живлення обчислювача здійснюється від літієвого елемента 3,6 В (тип D з тривалість роботи до 12 років) або від мережі постійного / змінного струму.

    Галузь застосування - системи теплопостачання (теплоспоживання) закритого або відкритого типу, встановлені в житлових будинках, будівлях промислового, комунального, побутового призначення або на підприємствах теплових мереж.

    Теплообчислювач в складі теплолічильника забезпечує:

 • виміри й обчислення параметрів теплоносія, виведення їх значень на екран, реєстрацію та зберігання даних у внутрішньому архіві;
 • введення календаря і часу доби;
 • введення температури холодної води вручну (внесення констант в програму обчислювача);
 • самодіагностику з функцією формування коду помилки і веденням архівів позаштатних ситуацій;
 • збереження підсумкових значень параметрів в звітний день місяця і року;
 • визначення і збереження підсумкових місячних максимальних виміряних значень величин;
 • формування сигналу релейного виходу для виконання функції регулювання або аварійної сигналізації.


    Збереження результатів роботи теплообчислювача здійснюється в архівах даних:

 • погодинному - за 6 міс. (енергія, обсяг, витрата в що подає й зворотному трубопроводах, середня температура в подавальному і зворотному трубопроводах, час роботи, помилки).
 • подобовому - за 12 міс. (енергія загальна, енергія за добу, обсяг, витрата в що подає й зворотному трубопроводах, середня температура в подавальному і зворотному трубопроводах, час роботи, помилки).
 • помісячному - за 36 міс.
 • річному - за 15 років.


    Час зберігання даних - не менше 12 років.

Комунікаційні модулі

 • Для зчитування виміряних значень, контролю стану обчислювача і для друкування звітів застосовують інтерфейси:
 • оптичний порт (на лицьовій панелі обчислювача) за вимогами EN62056 (IEC 62056),
 • два програмовані імпульсно-частотні виходи для проведення повірки (клеми 16, 17, 18) - клас OD, активні, з амплітудою 3,5 В ± 0,3 В, струм навантаження не більше 0,1 мА,
 • релейний вихід 220 В, 2A, програмований (тільки для обчислювачів з живленням від мережі змінного струму) для функції регулювання або сигналізації,
 • два імпульсно-частотні виходи (комплектується додатковий модуль SKU46, тільки для обчислювачів з живленням від мережі змінного струму) - клас OD, активні, з амплітудою 18 В ± 1,8 В, або гальванично розв'язані пасивні (залежно від положення перемички), напруга до 42 В , струм навантаження не більше 0,1 мА,
 • два струмові виходи 0-20 mA або 4-20 mA, (тільки для обчислювачів з живленням від мережі змінного струму),
 • нтерфейс * M-bus, CL або RS-232,
 • інтерфейс * RS-485.

ДИСПЛЕЙ

1. РК дисплей;
2. Клавіатура (кнопки управління);
3. Петлі для кріплення кришки обчислювача;
4. Вушка для підвісних пломб;
5. Оптичний інтерфейс;
6. Кнопка програмування SET;
7. Захисна пломба.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Антап Україна - лічильники води, лічильники тепла

Антап Україна - лічильники води, лічильники тепла

 
 
Сайт компанії Антап Україна

Сайт компанії Антап Україна

 
 
 

Статті компанії

Теплолічильник додому: нюанси про які ви не знали!

24 вересня 2020 в 19:38
 

Встановлюючи теплолічильник додому ви, насамперед, берете на себе зобов'язання регулярно знімати з нього показники і раз на місяць передавати зняті дані до теплопостачальних організацій. Дуже добре та зручно, якщо в лічильнику…

 
 

Як поміняти лічильник гарячої води та до кого звернутись?

24 вересня 2020 в 16:52
 

Водяний лічильник – незамінний прилад у кожному будинку чи квартирі. Адже основним його призначенням є облік гарячої та холодної води, який допомогає відслідковувати та контролювати її використання. Він фіксує інформацію…

 
 

Контакти

Лічильники води, лічильники тепла - Антап Україна
(основний офіс)

02090, Україна, Київська, Київ, вул. Сосюри, (БЦ "Прага"), будинок 6, офіс 209
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create