Теплолічильник додому: нюанси про які ви не знали!

Встановлюючи теплолічильник додому ви, насамперед, берете на себе зобов'язання регулярно знімати з нього показники і раз на місяць передавати зняті дані до теплопостачальних організацій. Дуже добре та зручно, якщо в лічильнику передбачена можливість роздруківки місячних звітів про споживання тепла, адже це істотно спростить вам життя. Однак, перед купівлею теплолічильника вам варто знати декілька нюансів, які допоможуть зекономити ваші кошти. Саме про це дізнаємось у статті.

Вам варто пам'ятати, що прилади обліку тепла, в залежності від технічних характеристик, мають можливість зношуватись чи ламатись. З цією метою рекомендуємо раз на кілька років здійснювати їх демонтаж, крім того для теплолічильника є обов'язковою метрологічна повірка на точність вимірювання. При цьому важливим є те, що теплопостачальні організації, відповідно до чинного законодавства, будуть повіряти та ремонтувати за свій рахунок лише ті лічильники, які стоять у них на балансі.

Одним з нюансів є те, що якщо ви з самого початку встановите лічильник тепла за власні кошти, то найімовірніше ремонтувати та повіряти дану установку доведеться вам самим! 

Тому при покупці приладу обов'язково зверніть увагу на частоту проведення цієї повірки (паспортні дані). І дуже бажано щоб лічильник був українського виробництва. А також оцінюйте складність демонтажу для передачі приладу обліку на повірку. Для прикладу, є прилади, які не вимагають зняття витратоміра з трубопроводу, а це значно полегшує монтажні роботи.

Ще один важливий нюанс: який би прилад ви не вибрали, вам слід розуміти, що лічильник тепла сам по собі, точно так само як і електролічильник без можливості вимикати підключення на нього лампочки - не зекономить тепло. Адже його призначення - облік показників, а не збереження тепла. Тому не дивуйтеся, коли споживання тепла в звичайних будинках "хрущовках" на квадратний метр буде більшим, ніж на той же квадратний метр у новобудовах. Адже в даному випадку, збереження тепла краще в новобудовах завдяки сучасним матеріалам, які цьому сприяють. До того ж в квартирах опалюються не «квадратні метри», а об'єм кімнати, тобто, метри кубічні.

 Підводячи підсумки, варто сказати, що до вибору теплолічильника слід підходити відповідально. А для того, щоб зекономити свої кошти, обов'язково врахуйте наведені вище нюанси. А для того, щоб лічильник прослужив вам не один рік, рекомендуємо його придбати в інтернет-магазині компанії "Антап Україна". У нас ви можете замовити такі лічильники тепла, як: Supercal (Sontex), Sharky (Hydrometr) - на базі ультразвукових, п'єзорезонаторних, тахометричних витратомірів; лічильники води (механіка) фірми Powogaz.

Для отримання детальної інформації зв'яжіться з нашими консультантами за контактним номером, вказаним на сайті. Завжди раді співпраці з вами!