Як поміняти лічильник гарячої води та до кого звернутись?

Водяний лічильник – незамінний прилад у кожному будинку чи квартирі. Адже основним його призначенням є облік гарячої та холодної води, який допомогає відслідковувати та контролювати її використання. Він фіксує інформацію для cплати послуг за фактичну спожиту воду. Для підрахунку використовується установка одразу з двох окремих лічильників. Але іноді трапляється так, що лічильник виходить із ладу і і тоді виникає необхідність здійснити монтаж системи водопостачання. Сьогодні спробуємо з'ясувати як поміняти лічильник гарячої води та до кого краще звернутись.

Якщо ви помітили, що лічильник неправильно фіксує кількість використовуваних ресурсів - це свідчить про його несправність. В такому випадку варто викликати співробітника ЖЕКу, аби він зміг встановити причину поломки та вирішити подальшу долю лічильника.

Загалом, існують дві можливі причини поломки:

  • Втручання зайвих пристосувань (установка магнітів), що уповільнюють роботу приладу, сприяють швидшому його зносу. В такому випадку на вас можуть накласти штраф.
  • Погана якість води ( наявність сміття, домішки), що забивають фільтр, сітку, з часом потрапляють в механізм водовимірювального приладу, як абразив починають псувати його деталі).

Незалежно від ситуації виникає необхідність у негайній заміні. Механізм приладу простий, тому проблем у заміні виникнути не повинно. Його серцевина складається з крильчатки та магніту з циферблатом.

Але хто ж займається заміною лічильників води, до кого звертатися? Якщо ви все ж таки зіштовхнулися з даною проблемою, то вам допоможуть:

- спеціальні організації, компанії ( управлінська компанія вашого будинку);
- досвідчені сантехніки з ліцензією;
- самостійно.

Отримавши акт підтвердження про непридатність вашого водоміру, необхідно звернутися в керуючу компанію або комунальне пыдприємство, написавши заяву.

Існує певний порядок заміни старих лічильників води в квартирі. Для цього необхідне узгодження, може навіть знадобитися відключення води всього стояка. Такими питаннями займається управлінська компанія. Для початку звертаються в ЖЕК, якщо там згодні, щоб все зробила управ. компанія, то проблем немає. Якщо ні – доведеться викликати фахівця від ЖЕК. Саме в такому порядку все відбувається.

Після того, як роботи по установці успішно завершені, лічильник потрібно опломбувати, для чого викликають представника компанії водопостачання. Під час виконання монтажу водяного лічильника потрібно дотримуватися загальноприйнятих правил і вимог, що гарантуватиме ефективне використання приладу, його повірку і прийом показань відповідними компаніями-постачальниками послуг.

Якщо ви шукаєте де замовити якісний та надійний лічильник, який прослужить вам вірою і правдою довгі роки, тоді ласкаво просимо до компанії "Антап Україна". У рамках діяльності компанія пропонує комплексне обслуговування інвестицій клієнта, яке охоплює виконання технічного проекту, поставку лічильників та іншого обладнання, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Усі деталі щодо заміни дізнаєтесь за контактним номером, вказаним на сайті. Сподіваємось на продуктивну співпрацю з вами!