Загальнобудинковий лічильник тепла: особливості та різновиди

Лічильники для обліку витрат тепла – це устаткування, яке використовують для обліку тепла в системі опалення. Воно допоможе легко визначити реальний обсяг споживання теплової енергії.

Ви зможете оплачувати рахунки за теплопостачання відповідно до спожитої енергії, а не за стандартизованими тарифами. Економія може становити понад 20 %. Звичайно, сам лічильник не є методом досягнення енергоефективності, економію можна отримати лише в тому разі, якщо мешканці змінять власне ставлення до ресурсів. Наприклад, знизити витрати електроенергії можна, лише якщо замінити звичайні лампи розжарювання на світлодіодні. Інакше кажучи, не наявність лічильника допоможе заощадити, а заміна більш енерговитратного устаткування на енергоефективніше. Тому, якщо ви вважаєте, що, всього лише встановивши лічильник, можна буде платити менше, – це зовсім не так, оскільки сплачувати можна як більше, так і менше залежно від обсягу споживання.

Головною перевагою від встановлення теплового лічильника є можливість платити тільки за фактично спожиту кількість тепла, вартість якої здебільшого є меншою за такий же обсяг енергії, ціна на яку розрахована за встановленими тарифами.

Відповідно до законодавства України, кожен будинок повинен мати загальнобудинковий лічильник тепла.

За принципом вимірювань лічильники поділяють на механічні та ультразвукові. Механічні лічильники завдяки невисокій вартості популярніші. Втім вони є чутливішими до різних домішок у воді, тому варто встановити фільтр для очищення води.

Ультразвукові лічильники вимірюють витрати за допомогою двох ультразвукових датчиків. Вони є надійнішим та точнішими. Щоб ультразвуковий лічильник мав змогу працювати, використовують літієві батареї, заряду яких вистачає на 6-10 років роботи. А втім, якщо у вас незасклені вікна або пошкоджені внутрішні комунікації, то суми нарахувань після встановлення лічильників можуть бути навіть вищими, ніж до.

Квартирні теплолічильники можна замовити у компанії «Антап-Україна». Це сучасні прилади для вимірювання теплової енергії. У нас представлено тільки найкраще устаткування. Маємо відповідні сертифікати, які підтверджують це. Термін гарантійного обслуговування становить 24 місяці. У разі виникнення труднощів з вибором обов’язково Вам допоможемо. Замовлення приймаємо з усіх регіонів України. Працюємо за 100%-ю передоплатою. Чекаємо на замовлення!