Лічильник на холодну воду: види та переваги 

У часи Радянського Союзу лічильники для тепла та води не були популярні серед населення і використовувались тільки на промислових об’єктах. Так було, бо вартість комунальних послуг була незначною.

Основним завданням цієї вимірювальної техніки є правильний підрахунок обсягів використаної води.

За механізмом роботи такі прилади поділяють на:

• механічні;
• ультразвукові;
• електромагнітні – мають надзвичайно високу точність показників, які базуються на швидкості та середній площі витоку води;
• вихрові – рахують частоту вихрів.

Водомірні лічильники поділяють за сферою застосування, зокрема для холодної та гарячої води, оскільки в них використовують різний матеріал для виготовлення підшипників та крильчатки.

Лічильник води дозволить вам платити тільки за справді використану воду. Це також виправдано тим, що запаси питної води з кожним роком зменшуються і у такий спосіб люди використовують воду більш раціонально. За статистикою, люди, які мають лічильники, використовують приблизно на 12 % менше води, оскільки у них більша схильність цінувати те, за що вони платять.

Поговоримо про переваги, які ви отримаєте від встановлення лічильників води. По-перше, ви зможете заощаджувати власний бюджет, оскільки оплата послуг за встановленими нормативами є значно вищою, ніж за фактично використані ресурси. По-друге, ви зможете зменшити витрати на комунальні платежі, проте спершу, щоб економія стала реальністю, вам необхідно привести до ладу власну систему водопостачання. І варто дотримуватися дбайливого використання, кран повинен бути відкритий настільки, наскільки необхідно.

Якщо ви зіткнулися з потребою купівлі лічильника, то вам буде важко не розгубитися, оскільки існує величезна кількість моделей як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Вибираючи лічильник, варто визначити ключові позиції, які є вкрай важливими для правильних замірів у майбутньому. Зокрема, це ступінь точності показників, наявність сервісної підтримки.

Також потрібно звернути увагу на матеріал корпусу. Зазвичай використовують латунь – вона є надійним металом; нержавіючу сталь – є досить міцним, але й дороговартісним сплавом; силумін – це сплав алюмінію та кремнію, який стійкий до впливу агресивних середовищ, проте дуже дешевий, тому є надзвичайно популярним у китайських виробників. Втім він не витримує великих навантажень.

Купити лічильник на холодну воду ви можете у компанії «Антап». У наявності усі необхідні сертифікати, які підтверджують відмінну якість устаткування. Гарантійне обслуговування становить 2 роки. Ми пропонуємо обладнання тільки найвідоміших світових виробників. Працюємо за повною передоплатою по всій території України. Чекаємо на Ваші замовлення!