Перетворювачі витрат

Перетворювачі витрат

Підприємство Антап Україна пропонує перетворювачі витрат - механічні, PoWoGaz, Hydrometer, ультразвукові, резонансові перетворювачі витрат.

Перетворювач витрат (витратомір) - це лічильник води з імпульсним виходом. Застосовується для отримання інформації про витрату теплоносія в системі.

Перетворювач витрат широко застосовується в складі лічильника тепла (Теплолічильник + витратомір + датчики температури). Може використовуватись як окремий пристрій для моніторингу минулого об'єму води в системах водопостачання.

Компанія  Антап Україна пропонує перетворювачі витрат від відомих світових виробників.

 

Преобразователи расхода

Регион: Киев и Киевская область
Предприятие Антап-Украина предлагает преобразователи расхода – механические, PoWoGaz, Hydrometer, ультразвуковые, резонансовые преобразователи расхода.
Преобразователь расхода (расходомер) – счетчик воды с импульсным выходом. Применяется для получения информации о расходе теплоносителя в системе. Различается по способу измерения расхода (механический, ультразвуковой, резонансный). Широко применяется в составе счетчика тепла (тепловычислитель + расходомер + датчики температуры). Может применятся как отдельное устройство для мониторинга прошедшего объема воды в системах водоснабжения.
Тип оголошення: selling
 
ЗАМОВИТИ
 
 

Лічильники обліку тепла - лічильник гривню береже!

25.10.2011

Лічильники обліку тепла - альтернатива невиправданим витратам на тепло в квартирі! Прийшов ваш час економити! Звертайтесь до спеціалістів компанії  Антап Україна, і вони допоможуть…

Тип: продам

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Антап Україна - лічильники води, лічильники тепла

Антап Україна - лічильники води, лічильники тепла

Сайт компанії Антап Україна

Сайт компанії Антап Україна

 

Статті компанії

Загальнобудинковий лічильник тепла: вигода очевидна

23 листопада 2016 в 17:44
 

Суперечок про те, який лічильник вигідніше: загальнобудинковий або квартирний сьогодні вистачає. Ми не збираємося заперечувати думку фахівців. Просто розповімо елементарні речі, які повинен знати кожен, встановлюючи загальнобудинков…

Лічильники тепла квартирні: як не прогадати у виборі?

23 листопада 2016 в 15:49
 

Як заощадити на використанні тепла? Як платити менше? Чи допоможуть у вирішенні цього питання лічильники тепла квартирні? Питань багато, але ми готові дати детальну відповідь на кожне з них. Обігріватися за допомогою всіляких…

Контакти

Лічильники води, лічильники тепла - Антап Україна
(основний офіс)

02090, Україна, Київська, Київ, вул. Сосюри, (БЦ "Прага"), будинок 6, офіс 209
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create